Aktualności

Michel Moran ocenia potrawy kucharzy z serialu "Na noże"!
Michel Moran ocenia potrawy kucharzy z serialu "Na noże"! 

To był wyjątkowy pojedynek kucharzy z serialu "Na noże"! Czy według Michela Morana nasi kucharze mają wybitny smak?

Więcej o serialu:

„Na noże” to serial obyczajowy. Głównym bohaterem jest Jacek - genialny kucharz, który stawia wszystko na jedną kartę i otwiera autorską restaurację. Ma ponadprzeciętny smak, talent, pasję i determinację, a u jego boku są oddani przyjaciele. Czy to wystarczy, aby wspiąć się na kulinarny szczyt? Jak, pozostając wiernym sobie, odnieść sukces w piekielnej branży kulinarnej? W tytułowej roli Wojciech Zieliński, a towarzyszą mu m. in.: Weronika Książkiewicz, Dominika Kluźniak, Piotr Głowacki, Piotr Stramowski oraz Joanna Jarmołowicz.

„Na noże” to opowieść o marzeniach i trudnej drodze, jaka wiedzie do ich realizacji. Główny bohater serialu to 33-letni Jacek, mistrz sztuki kulinarnej. Jacek doskonale wie, że w gorącej branży kulinarnej, by nie spłonąć w ogniu rywalizacji, trzeba być bezkompromisowym, charyzmatycznym oraz niepokornym. Dlatego  z dnia na dzień wywraca swoje życie do góry nogami, stawia wszystko na jedną kartę i otwiera własny biznes. Tym samym rozpoczyna ostrą rywalizację ze znanym kucharzem innej restauracji – Darkiem (Piotr Stramowski). Tak zaczyna się starcie dwóch szefów kuchni, dwóch kulinarnych światów  i dwóch mocnych charakterów. Który z nich wygra ten pojedynek? Czy każdy z szefów kuchni będzie grał fair? Czy tak konkurencyjnym środowisku będzie miejsce dla takich wartości jak miłość i przyjaźń?

-  „Na noże” to fabuła mocno osadzona w kulinarnym świecie. Nowy serial to opowieść  o geniuszu głodnym nie tyle sukcesu co spełnienia. Jacek podświadomie czuje, że nie wszystko w jego życiu ułożyło się tak, jakby chciał, że niektóre rzeczy uwierają go. Pod wpływem pewnych zdarzeń mówi „dość”. Postanawia, że tym razem już nie ucieknie przed swoimi marzeniami. Historia Jacka to historia wielu z nas. Czasem czujemy, że w naszym życiu najprostszą byłaby ucieczka, ale mimo to chcemy mieć odwagę, aby zostać i walczyć – tłumaczy Dorota Chamczyk, producentka serialu „Na noże”.

W nowym serialu widzowie zobaczą uznanych polskich aktorów. W roli głównego bohatera –Wojciech Zieliński, znany szerokiej publiczności m. in. z takich seriali jak: „Lekarze”, „Odwróceni” czy „Zbrodnia”; oraz z filmów: „Świadek koronny”, „Moja krew”, „Chrzest”, „Czerwony pająk” czy „Służby specjalne”. Obok niego wystąpią: Weronika Książkiewicz (Wiola), Piotr Stramowski(Darek), Joanna Jarmołowicz (Zuza), Piotr Głowacki (Patryk), Dominika Kluźniak (Magda, żona Patryka), Antoni Pawlicki (Serafin), Elżbieta Kępińska (babcia Janina), Marzena Trybała (matka Beata), Jan Frycz (ojciec Marian) oraz Witold Dębicki (dziadek Antoni).

„Na noże” to własna produkcja TVN. Producentem serialu jest Dorota Chamczyk odpowiadająca m. in. za takie seriale hity jak: „Na Wspólnej”, „Magda M.”, „Teraz albo nigdy!”, „Lekarze” czy „Aż po sufit!”. Kierownikiem produkcji jest Przemysław Malec. Serial reżyserują Łukasz Jaworski i Julia Kolberger. „Na noże” powstaje na podstawie oryginalnego scenariusza autorstwa: Domana Nowakowskiego, Anny Wiśniewskiej i Michała Godzica, według pomysłu Katarzyny Dobrzyńskiej, II producenta serialu, pod nadzorem Doroty Chamczyk. Autorką scenografii jest Barbara Ostapowicz, kostiumów – Ola Staszko, zdjęć – Jeremi Prokopowicz. Zdjęcia realizowane będą do połowy października w Warszawie i okolicach. Ogldajcie 21:30 w niedzielę!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
PRZEDPREMIEROWO: Niekonwencjonalny suflet okaże się przepustką do finałowej czternastki?
Następny artykuł:

PRZEDPREMIEROWO: Niekonwencjonalny suflet okaże się przepustką do finałowej czternastki?

tvnpix