Aktualności

Weź udział w castingu do 10. edycji programu MasterChef!
MasterChef 
Szukamy najlepszego kucharza amatora w Polsce!

Rozpoczynamy poszukiwania kolejnego najlepszego kucharza – amatora w Polsce. Castingi będą odbywały się online, za pośrednictwem aplikacji Zoom Cloud Meetings. Jeśli zaskakujesz bliskich swoimi potrawami, uwielbiasz spędzać czas w kuchni i chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę, zgłoś się na casting! Najpierw zapoznaj się z Regulaminem, a jeśli spełniasz kryteria w nim zawarte, wypełnij formularz zgłoszeniowy. Przedstawiciele Redakcji skontaktują się z wybranymi osobami w celu zaproszenia na casting online. Na zgłoszenia czekamy od 2 do 25 kwietnia 2021 roku. Nie zwlekaj, bo być może to właśnie Ty będziesz 10. polskim MasterChefem!

Przeczytaj regulamin, zapoznaj się z instrukcją, wypełnij poniższy formularz i daj się poznać z najlepszej strony!

Może to właśnie Ty wygrasz kolejną edycję naszego programu!

 

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych w związku z udziałem w castingu do audycji pod tytułem „MasterChef” sezon 10.

Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?

 

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest TVN S.A. z siedzibą i adresem w Warszawie przy ul. Wiertniczej 166 (dalej „TVN”). TVN jest częścią grupy spółek, której właścicielem jest Discovery Inc. z siedzibą w Stanach Zjednoczonych Ameryki (dalej łącznie „Grupa TVN”). Możesz się skontaktować z nami pod adresem iod@tvn.pl lub z wyznaczonym przez nas inspektorem ochrony danych pod adresem dpo@discovery.com.

Skąd TVN ma Twoje dane?

Otrzymaliśmy Twoje dane osobowe Ciebie od w zakresie imię, nazwisko, nr telefonu, adres e-mail, adres zamieszkania, obywatelstwo, wizerunek, jak również w zakresie wszelkich informacji o Tobie, które zawarłeś w formularzu zgłoszeniowym, który wypełniłeś chcąc wziąć udział w castingu („Casting”) do konkursu („Konkurs”) organizowanego w ramach audycji telewizyjnej pt. „MasterChef”sezon10 („Audycja”) oraz poprzez przeprowadzenie castingu online z Tobą (który został utrwalony  - dalej „Klip”) z wykorzystaniem  urządzenia, które będzie miało połączenie z aplikacją Zoom Cloud Meetings podczas Castingu, jak również dane osobowe szczególnej kategorii (takie jak dane dotyczące stanu zdrowia), od Ciebie, gdy dokonałeś zgłoszenia do Castingu i zawarłeś z TVN umowę o udział Castingu („Umowa”)  poprzez zaakceptowanie regulaminu Castingu, a także w trakcie wykonywania tej Umowy.

Jaki jest cel i podstawa przetwarzania Twoich danych osobowych przez TVN?

 

1.Twoje dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit b RODO, tj.  na podstawie Umowy:

a)       w celu i zakresie niezbędnym dla przeprowadzenia Castingu, weryfikacji uczestników Castingu i rozstrzygnięcia Castingu,

b)      w celu przygotowania, nagrania, rozpowszechniania, promocji i komercjalizacji Audycji i zawartych w niej treści w razie włączenia Klipu do Audycji,

c)       w celu ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, w tym związanymi z Twoim udziałem w Castingu i/lub z przetwarzaniem Twoich danych osobowych, a także zapewnienia rozliczalności (wykazania spełnienia obowiązków wynikających z przepisów prawa).

 

2.Twoje dane osobowe szczególnej kategorii przetwarzane są na podstawie art. 8 ust. 1 RODO na podstawie udzielonej przez Ciebie zgody w celach opisanych w pkt 2 lit a) i b) powyżej w celu przeprowadzenia Castingu, weryfikacji uczestnika Castingu i rozstrzygnięcia Castingu.

 

Czy musisz podać TVN swoje dane osobowe?

Podanie przez Ciebie danych osobowych w zakresie: imię, nazwisko, nr telefonu, adres e-mail, adres zamieszkania, wizerunek, obywatelstwo jak również wszelkie informacje o Tobie, które zawarłeś w formularzu zgłoszeniowym do Castingu oraz danych o Twoim stanie zdrowia jest dobrowolne  jednakże nie podanie ich uniemożliwi udział w Castingu.

Jakie masz uprawnienia wobec TVN w zakresie przetwarzanych danych osobowych?

 

Możesz żądać od TVN: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, cofnięcia zgody, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, a także masz prawo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

 

Jeśli Twoje dane osobowe są nieprawidłowe lub niekompletne możesz zażądać ich sprostowania. W takim przypadku możemy ograniczyć przetwarzanie Twoich danych osobowych do czasu ustalenia, czy dane te są prawidłowe.

Jeśli wyrazisz sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, możesz żądać usunięcia Twoich danych. W takim przypadku możemy ograniczyć przetwarzanie Twoich danych do czasu ustalenia, czy prawnie uzasadnione podstawy przetwarzania są nadrzędne wobec podstawy Twojego sprzeciwu.

Jeśli Twoje dane osobowe nie są już niezbędne do celów, dla których zostały zebrane lub są przetwarzane niezgodnie z prawem, możesz żądać usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych.

W odniesieniu do wycofania udzielonej zgody na przetwarzanie danych osobowych: zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie; wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

 

Masz prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez TVN do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

W jakich sytuacjach możesz się sprzeciwić wobec przetwarzania Twoich danych osobowych?

 

Masz  prawo wnieść sprzeciw wobec przetwarzania danych osobowych, gdy:

 • przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie prawnie uzasadnionego interesu, a sprzeciw jest uzasadniony Twoją szczególną sytuacją,
 • dane osobowe przetwarzane są na potrzeby marketingu bezpośredniego.

Komu TVN przekazuje Twoje dane osobowe?

Odbiorcą Twoich danych osobowych, które podałeś w formularzu zgłoszeniowym będzie Organizator Castingu Endemol Shine Polska Sp. z o.o. z, ul. Dominikańska 15a, 02-738 Warszawa. Dane zostaną powierzone Organizatorowi Castingu w zakresie wskazanym w niniejszej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w imieniu administratora, na podstawie umowy powierzenia danych osobowych do przetwarzania, zawartej z TVN.

 

Możemy udostępnić Twoje dane osobowe:

 • podmiotom z Grupy TVN w celu przeprowadzenia Castingu;
 • osobom uczestniczącym w procesie produkcji Audycji, np. reżyserom, koordynatorom;
 • podmiotom wspierającym proces produkcji Audycji, np. spółkom z Grupy TVN;
 • podmiotom uczestniczącym w nadaniu lub rozpowszechnianiu Klipu i/lub nagrania Audycji;
  • właściwym organom państwowym, w zakresie bezpośrednio wynikającym z przepisów prawa,
  • podmiotom trzecim w celu realizacji określonych zadań i usług na rzecz TVN w zakresie obsługi IT, usług doradczych, administracyjnych, kontroli.

Jak długo przechowujemy Twoje dane osobowe?

TVN przechowuje Twoje dane osobowe przez czas trwania Castingu, nagrania,  nadawania  i eksploatowania Klipu,  Audycji. Nagrane audycje przechowujemy dla celów archiwalnych przez czas nieokreślony.

 

W przypadku powstania po naszej stronie uzasadnionego przypuszczenia, iż może zaistnieć konieczność dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, Twoje dane będą przechowywane przez czas do przedawnienia roszczeń lub przez okres trwania postępowania sądowego, uwzględniając okres egzekwowania wykonania wyroku.

 

 

Czy przekazujemy Twoje dane do państw spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego?

Nagrania Audycji mogą być przekazywane poza terytorium Europejskiego Obszaru Gospodarczego podmiotom trzecim do celów nadań i retransmisji Audycji. Dodatkowo nagrania Audycji mogą być przekazywane poza terytorium Europejskiego Obszaru Gospodarczego do spółek z Grupy TVN dla celów dalszych nadań lub retransmisji. W takich przypadkach przekazanie danych odbywa się na podstawie tzw.  Standardowych  Klauzul   Umownych zaakceptowanych przez Komisję Europejską. Jeżeli chcesz zapoznać się z treścią standardowych klauzul umownych skontaktuj się z nami pod adresem iod@tvn.pl.

 

Czy na podstawie Twoich danych będą podejmowane zautomatyzowane decyzje lub czy będziemy tworzyć Twój profil w oparciu o Twoje dane osobowe?

Twoje dane osobowe nie będą wykorzystane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji. Nie będziemy także tworzyć profili w oparciu o Twoje dane osobowe.


Komentarze (14)

Dodaj komentarz do artykułu
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

Odświeżyłem, dodałem raz jeszcze zdjęcia i poszło

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   ~Gość

   nie można dodać żadnego zdjęcia

   • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
     0
    • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
      0
     • zgłoś naruszenie
     ~Gość

     edit: wskazówka: usunąłem dane, które się wpisały automatycznie (podkreśla na błekitny) i poszło- wreszcie :P Powodzenia :) Mateusz

     • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
       0
      • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
        0
       • zgłoś naruszenie
       ~Gość

       też mi nie działa :( co robić ?

       • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
         0
        • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
          0
         • zgłoś naruszenie
         ~Gość

         duży problem Nic nie funkcjonuje Anna Mróz "sargas biały"

         • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
           0
          • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
            0
           • zgłoś naruszenie
           ~Gość

           Nic nie działa HELP !!!

           • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
             0
            • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
              0
             • zgłoś naruszenie
             ~Gość

             komuś udało się wysłać formularz ? naciskam wyśli i nic się nie dzieje a wysyłam z komputera. Już nie wiem co robić a trzeci raz nie mam zamiaru tego wypełniać .
             Help !!!

             • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
               0
              • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                0
               • zgłoś naruszenie
               ~Gość

               Kliknęłam chyba 6 razy i nic w końcu wszystko zniknęło, nie mam komputera czy na mail przyjdzie jakieś potwierdzenie?

               • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                 0
                • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                  0
                 • zgłoś naruszenie
                 ~Gość

                 dlaczego ten formularz nie działa ??!!! poza praoblemami w załadowaniu zdjęć Po wypełneiniu wszystkiego i akceptacji pkt naciskam wyslij i nie wysyła nic się nie dzieje. Nic się nie ładuje, nie wysyła. To w jakies konkretnej przeglądarce musi być aby to działało co kolwiek ?

                 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                   0
                  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                    0
                   • zgłoś naruszenie
                   ~Gość

                   Czy dostanę potwierdzenie ze zgłoszenie zostało przyjęte ? Bo wysyłam chyba 3 raz i nie mam pewności że to poszło .

                   • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                     0
                    • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                      0
                     • zgłoś naruszenie
                     ~Gość

                     Cześć
                     Wyślij z komputera i odrazu się pojawi Dziękujemy! za zgloszenie się do castingu.

                     • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                       0
                      • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                        0
                       • zgłoś naruszenie
                       ~Gość

                       Pewnie,że się zgłosiłam! Zgłaszamy się!kto nie próbuje,ten się nie sprawdzi ☺️

                       • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                         0
                        • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                          0
                         • zgłoś naruszenie
                         ~Gość

                         Czy po wysłaniu formularza dostałaś jakieś potwierdzenie? Bo ja nie wiem czy formularze przeszedł czy nie :/

                         • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                           0
                          • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                            0
                           • zgłoś naruszenie
                           ~Gość
                           • Gość420:
                           • Czy po wysłaniu formularza dostałaś jakieś potwierdzenie? Bo ja nie wiem czy formularze przeszedł czy nie :/
                           • rozwiń

                           Musisz poczekac aż przeładuje się strona po kliknięciu w prześlij, zniknie formularz i pojawi się komunikat:

                           Dziękujemy!
                           Twoje zgłoszenie zostało przesłane.

                           Mi nie działało na TEL, musiałam jeszcze raz wypełnić na komputerze - dopiero wtedy poszło.

                           • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                             0
                            • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                              0
                             • zgłoś naruszenie
                             Pomoc | Zasady forum
                             Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
                             Już wkrótce rozpocznie się casting do 10. edycji programu MasterChef
                             Następny artykuł:

                             Już wkrótce rozpocznie się casting do 10. edycji programu MasterChef

                             tvnpix