Aktualności

Zrób selfie i pojaw się w spocie TVN!
Gwiazdy robią selfie w nowym spocie wizerunkowym TVN! 

Gwiazdy oszalały na punkcie selfie. Znani i lubiani robią je sobie także w jesiennej kampanii promocyjnej TVN! Ty też możesz pokazać światu swoje najlepsze selfie. Zainspiruj się nowym spotem TVN - zrób selfie i wygraj wyjątkową nagrodę!


Telewizja TVN ogłasza konkurs, w którym każdy może zaprezentować swoje najlepsze zdjęcie selfie. Na zwycięzców czekają wyjątkowe nagrody: smartfony, telewizory oraz  20 000 zł. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy od 1 września do 9 października br. sfotografować siebie w wyjątkowej chwili i przesłać zdjęcie wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym, który znajduje się na stronie selfie.tvn.pl. Zdjęcia można tez zgłosić korzystając z aplikacji na Facebook’u facebook.com/tvn.pl lub poprzez hashtag (#TVNselfie) na Instagramie i Twitterze. Wszystkie propozycje zgodne z regulaminem trafią do galerii zgłoszeń na stronie selfie.tvn.pl.

Codziennie autorzy dwóch najlepszych fotografii nagrodzeni zostaną smartfonami. Jednocześnie trafią do finału, gdzie internauci poprzez głosowanie wybiorą najbardziej kreatywne i oryginalne selfie. Osoba z największą liczbą głosów otrzyma specjalną nagrodę – 20 000 zł, pozostali zwycięzcy - telewizory. To nie wszystko. Wybrane selfie pojawią się również w specjalnej wersji promocyjnego spotu TVN, którego premiera odbędzie się w Dzień Dobry TVN pod koniec października.

Ogłoszenie wyników konkursów już 16 października br.

Więcej informacji o konkursie na stronie selfie.tvn.pl


Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
"MasterChef": To już piąta edycja najlepszego programu kulinarnego w Polsce!
Następny artykuł:

"MasterChef": To już piąta edycja najlepszego programu kulinarnego w Polsce!

tvnpix