Sekcja Specjalna - MAKRO

powrót do listy

MAKRO – po raz szósty głównym sponsorem programu MasterChef!

MAKRO – po raz szósty głównym sponsorem programu MasterChef!
 
MAKRO Cash & Carry wchodzi w skład METRO Group – jednego z najważniejszych koncernów handlowych na świecie, który jest obecny w 30 krajach i dysponuje siecią ponad 700 samoobsługowych hurtowni.

MAKRO Polska jest liderem w branży samoobsługowego handlu hurtowego. Już od 24 lat oferuje klientom zarówno kompleksowe zaopatrzenie, jak i nowoczesne rozwiązania biznesowe.

W halach MAKRO w całej Polsce na klientów czeka szeroki wybór artykułów spożywczych i przemysłowych w doskonałej jakości i przystępnych cenach – jedna nowoczesna hala to odpowiednik 50 hurtowni branżowych.

Z myślą o klientach z sektora HoReCa oraz handlu detalicznego, sieć skupia się na nieustannym rozwijaniu oferty produktowej oraz nowych usług – zarówno w zakresie „cash&carry”, jak i „delivery”. MAKRO Polska wdrożyło m.in. aplikację mobilną zawierającą informacje o nowościach produktowych i aktualnych promocjach oraz specjalną stronę internetową www.makro-dla-gastronomii.pl umożliwiającą składanie zamówień siedem dni w tygodniu przez całą dobę.

W Warszawie funkcjonuje Akademia Inspiracji MAKRO – zupełnie nowe, wyjątkowe miejsce łączące specjalistów z branży gastronomicznej. Czekają tam szkolenia prowadzone przez szefów kuchni i ekspertów – w tym warsztaty kulinarne, baristyczne, sommelierskie, kelnerskie oraz biznesowe – dopasowane do indywidualnych i zróżnicowanych potrzeb klientów.

MAKRO Polska prowadzi także programy takie, jak: Szef dla Szefów, wzmacniający społeczność sektora HoReCa, Szef dla Młodych Talentów, który pomaga uczniom szkół gastronomicznych zdobywać nową wiedzę i pierwsze zawodowe doświadczenia oraz Polskie Skarby Kulinarne wraz z edycją specjalną Kulinarne Zjednoczenie Polski, której celem jest celebracja stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę w ujęciu kulinarnym – m.in. poprzez książkę „Sto receptur na sto lat niepodległości” oraz akcję Tydzień Kuchni Polskiej.

Więcej informacji: www.makro.pl, www.facebook.com/MAKROPolska, www.instagram.com/makro_polska, www.youtube.com/c/MAKROPolska.

tvnpix